Na veletrzích FOR BABIES a FOR TOYS vyroste Dudlíkový strom

A nejen ten, ale také spoustu hraček a her pro malé i větší, stejně jako kompletní nabídku potřeb pro kojence a batolata nabídnou tradiční podzimní veletrhy FOR TOYS a FOR BABIES, které se budou konat 6. – 9. října v PVA EXPO PRAHA v Letňanech.

Letos poprvé se na veletrzích objeví Dudlíkový strom, který se stane již nedílnou součástí podzimních i jarních veletrhů pro děti v Letňanech. „Dudlíkový strom je určen rodičům a jejich potomkům, které jsou závislé na dudlíku a nechtějí se ho dobrovolně vzdát. Dohodli jsme se proto se skřítkem Dudlíkářem, aby nám na Výstavišti zasadil Dudlíkovník,“ říká manažerka veletrhu Hana Kovářová a vysvětluje: „Strom najdete ve vstupní hale číslo 1. Určitě ho neminete, bude ozdobený dudlíky a okolo stromu bude dudlíkový vymezovač. Pod stromem bude připravený košík, do kterého "dospělák" vhodí nepotřebný dudlík. Stane se tak kmotrem novorozence, který jeho dudlík "zdědí". Partnerem "dudlíkového" stromu se stala společnost NUK. Naše hosteska vám za odevzdaný dudlík dá lístek s číslem stánku, kde společnost NUK najdete a na jejich expozici oproti lístku dostanete certifikát Dudlíkového kmotra.

ABF - For Toys - For Babies - For Games 2015

ABF - For Toys - For Babies - For Games 2015

Inspirace pro „Ježíška“

Veletrh FOR TOYS každoročně nabízí tradiční ochutnávku toho, co se objeví na předvánočním trhu na pultech z oblasti her a hraček. „Letos jsme se rozhodli mimo jiné podpořit i malé výrobce tradičních českých hraček, kteří se představí v rámci ucelené sekce vystavovatelů pod hlavičkou Sdružení pro hračku a hry,“ říká manažerka veletrhu Hana Kovářová a dodává, že by organizátoři rádi letos proměnili po dohodě s vystavovateli vybrané expozice v herní plochy, kde by děti měly větší možnost vyzkoušet si na vlastní kůži hračky než v předešlých letech.

ABF - For Toys - For Babies - For Games 2015

ABF - For Toys - For Babies - For Games 2015

Doprovodný program pro malé „sporťáky“

Nedílnou součástí veletrhu pro děti FOR TOYS je již tradičně doprovodný program. „Jedním z hlavních partnerů se pro letošní ročník stala Česká obec sokolská. Návštěvníci se mohou těšit na ukázky sportů v podání dětí všech věkových kategorií, které budou probíhat na hlavním pódiu ve vstupní hale výstaviště,“ doplňuje Hana Kovářová. Možná budete sami překvapeni, jak nabitý program mají členové „Sokola“ - k vidění zde budou ukázky sportovní gymnastiky, aerobiku, disco tance, soutěžních společenských tanců, ale také exhibice tanečních párů na úrovni mistrů ČR a Evropy s ukázkami akrobatického rock’n’rollu.

ABF - For Toys - For Babies - For Games 2015

ABF - For Toys - For Babies - For Games 2015

To je však jen malý výčet programu, který veletrhy doplní. Na ploše 300 m2 bude pro dětské návštěvníky k dispozici airtrack, horolezecké stěny, skákadla a další ukázky pohybových aktivit, které si budou moci na vlastní kůži vyzkoušet pod dohledem a vedením pracovníků „Sokola“. Zkrátka, kdo se rád hýbe, má se na co těšit.

d4s_5325_web

Soutěž pro malé parádnice

Dalším a neméně důležitým partnerem veletrhů se stala společnost Bonaparte a jejich Briliantina. Kdo by neznal půvabné dívčí šperky, které jsou vyráběny podle návrhů jejich samotných nositelek. Briliantina přinese na podzimní veletrh velké finále BRILI FACE neboli soutěž přirozené krásy pro děvčata ve věku 8 – 11 let. Velké finále soutěže, kterou najdete na stránkách www.briliantina.cz, proběhne v sobotu 8.10. 2016.
V loňském roce jsme v rámci veletrhů pro děti navázali spolupráci s Dětskou tiskovou agenturou a jejich anketou Zlatý Amos. Na tuto spolupráci navážeme i letos, a tak sobota bude patřit i Zlatým Ámosům,“ říká manažerka veletrhu.

FOR BABIES nabídne nové kolekce oblečení

Ani veletrh FOR BABIES 2016 nezůstává pozadu. Na podzimní akci nebudou opět chybět tradiční společnosti jako Depemo, Mamaja, Babynosítka, Kočárky Růžový Panter, Dita Tábor, Patron Bohemia, Farmers a mnoho dalších. Na veletrhu tedy nebudou chybět nové kolekce oblečení, stejně jako produktové řady kočárků nebo autosedaček Doprovodný program veletrhu FOR BABIES formou workshopů a besed, týkajících se všeho zdravého okolo mateřství a dětí, připraví opět „včelky“ z webu ProMaminky.cz. Podrobný přehled témat a časů workshopů najdete čtrnáct před veletrhem na stránkách veletrhu i na webu ProMaminky.cz. Na stánku o velikosti 80m2 zde najdete zázemí pro přebalení miminek i jejich nakojení. Starší děti si budou moci pohrát v dětském koutku, který nebude na stánku ProMaminky.cz také chybět.

Veškeré informace týkající se podzimních veletrhů pro děti, najdete na www.fortoys.cz, www.for-babies.cz nebo na našem facebooku FOR TOYS, FOR BABIES.

Kupony k nákupu na veletrhu se slevou až 50 % najdete na www.fortoys.cz/sleva.

1 Hvězda2 Hvězdy3 Hvězdy4 Hvězdy5 Hvězd
Loading...