25 let inspirace pro Vaše bydlení přináší veletrh FOR HABITAT

Již neuvěřitelné čtvrtstoletí se scházejí špičky z oboru stavebnictví, architektury, designu, nábytku a dalších odvětví pod jednou střechou a jaro co jaro prezentují novinky i trendy všem, kteří chtějí svoje bydlení vybavit a doladit do posledního detailu. Letos si veletrh FOR HABITAT pozval značky, které sbírají úspěchy jak doma, tak i v zahraničí.

Nevynechejte tedy tento jedinečný veletrh, který se koná od čtvrtka 22. do neděle 25. března 2018 na výstavišti PVA EXPO Praha v Letňanech.

Slyšeli jste, že by Češi sklízeli slávu se svými produkty u vzdálených protinožců? ALUKOV, tradiční výrobce zastřešovacích systémů, získal nominaci na zlatou cenu Národního produktu od asociace SPASA Australia a díky této poctě se těší rostoucímu zájmu na tamním trhu. Kromě posuvných zastřešení teras CORSO, zastřešení bazénů a vířivých van vyrábí ALUKOV pro majitele restauračních zařízení variantu CORSO HORECA, která umožňuje flexibilně zastřešit zahrádku restaurace, hotelu nebo kavárny, rozšířit krytý prostor zařízení a zajistit tak vyšší návštěvnost i tržby za nepříznivého počasí.

HABITAT-2

Rodinná firma DESJOYAUX nabízí svým zákazníkům bazény vybavené bezpotrubní filtrační jednotkou, která zajistí křišťálově čistou vodu. Těleso bazénu tvoří železobetonový monolitický skelet s životností srovnatelnou se základy domu. Díky unikátnímu způsobu výstavby je možno rozměry i tvar bazénu libovolně přizpůsobit požadavkům klientů. Raritou jsou i bezkolejnicová zastřešení Desjoyaux, u kterých odpadá čistění kolejnic a okolí bazénu je vždy čisté a bezpečné.

HABITAT-1

Zlínská značka ALARIS přináší moderní řešení zastínění oken. Jsou to různé druhy slunolamů: vertikální, horizontální, pohyblivé, protidešťové žaluzie i pevné panely. Zajímavé jsou například protidešťové pergoly plnící funkci stínění, zastřešení a regulovatelné ventilace nebo projekty dodávané na míru se záměrem designově ozvláštnit vzhled budovy.

HABITAT

Doručení vzorníků a dekorů až domů nebo odvoz starých dveří zcela zdarma poskytuje česká značka CAG, výrobce interiérových dveří, zárubní, dveřních doplňků a skříní na míru. Ekologické smrkové nebo dubové dřevo na dveřní rámy je použito pouze z trvale udržitelného lesního hospodářství, tedy systém, které přispívá a podporuje obnovu lesů a krajiny v České republice.

Na veletrhu se můžete s těmito, ale i stovkou dalších vybraných firem a značek pro interiéry a stavbu blíže seznámit. Inspirujte se, diskutujte s odborníky, navažte osobní kontakt před započetím Vaší stavby, rekonstrukce nebo přestavby.Charakteristika:
FOR HABITAT, veletrh zaměřený na bydlení, stavbu a rekonstrukci s tradicí 25 let, který je součástí souběhu jarních veletrhů FOR GARDEN, FOR INTERIOR, DESIGN SHAKER, DESIGN V KOUPELNĚ a BYDLENÍ, NOVÉ PROJEKTY.

Kde: PVA EXPO PRAHA, Letňany
Kdy: 22.–25. 3. 2018

Odkaz: www.forhabitat.cz

1 Hvězda2 Hvězdy3 Hvězdy4 Hvězdy5 Hvězd
Loading...